Přeskočit na obsah

Auta dovážíme, zajistíme online prohlídku z Německa přes videohovor, vybírejte bezpečně z domova

Pro všechny zájemce o dovoz prověřeného auta z Německa od firmy IMPORT DIRECT s.r.o. je zajištěna online prohlídka pomocí video hovoru, kdy si můžete vybírat bezpečně přímo z domova.

Máte v plánu pořídit si nové auto a chcete si nechat dovést pouze prověřené z Německa? Ale sami kvůli koronaviru si jet auto vybrat nemůžete? Rádi by jste se obrátili na spolehlivou firmu, která má s dovozem aut dlouholeté zkušenosti? A která by Vám zajistila online prohlídku? Pokud jste odpověděli na vše ano, pak je jasnou volbou společnost IMPORT DIRECT s.r.o., která se zaměřuje na dovoz aut z Německa i v této nejisté době.

Pro Vaše bezpečí jsme schopni zajistit online prohlídku aut přímo z Německa prostřednictvím video prohlídek. Vy si tak můžete pohodlně vybrat vůz z domova. My se postaráme o veškeré náležitosti a vůz Vám dovezeme. Stačí si u nás poslat objednávku pomocí formuláře. Pokud máte jasnou představu o vašem budoucím voze, vyplňte formulář a my Vám ho nezávazně najdeme.

Všechny vozy, které dovážíme jsou prověřené a spolehlivé. Před koupi vozu ho pečlivě prohlédnou naši vyškolení technici, prověříme veškeré doklady a ověříme jejich pravost.

S námi máte záruku bezpečného a především legálního nákupu prověřeného vozu bez jakéhokoliv rizika.

Zahájit chat...
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, potřebujete přepravit automobil, motocykl, nebo čtyřkolku z Německa? Potřebujete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy....