Přeskočit na obsah

Dovoz

DOVOZ AUT Z NĚMECKA

 

Profesionální dovoz automobilů z aukcí, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozidel z téměř celého Německa.

Vyberte si auto v Německu online. Auto prověříme, dovezeme, přihlásíme.

Popište nám, jaký vůz konkrétně hledáte, nebo nám zašlete www. odkaz na Vámi vybraný vůz z mobile.de, nebo z autoscout24.de. Zajistíme prohlídku, nákup vozu, jeho dovoz a kompletní registraci.

Poskytované služby

Profesionální tým z firmy IMPORT DIRECT, s. r. o. se zaměřuje na rychlý a spolehlivý dovoz prověřených aut z Německa. Automobily jsou dováženy ze zahraničí a zákazníci si mohou vybírat online pomocí videoprohlídky z pohodlí domova. Společně s dovozem je zajištěno i bezplatné ověření stavu vozidla, technická kontrola, kontrola emisí a další činnosti tak, aby byly přesně splněny požadavky zákazníků.

Společnost IMPORT DIRECT, s. r. o. se sítí profesionálních techniků ověřují původ vozidla, pravost dokladů, počet ujetých kilometrů, servisní knížky a kontroly u autorizovaných prodejců.

Komplexně nabízené služby zahrnují ověření technického stavu vozidla a VIN kódu, rychlý transport do ČR, sledování technické prohlídky online, obstarání technické kontroly, kontroly emisí, přezkoumání servisní historie, původu, dokladů a přihlášení vozu.

U dovážených vozidel naše společnost vyřizuje kupní smlouvy a doklady, poskytuje zákazníkům bezplatnou konzultaci, umožňuje určení termínu dovozu a zprostředkovává koupi na splátky nebo profinancování u ověřených partnerů.

Vozy jsou vybírány od prověřených německých prodejců a může se jednat o značky Audi, Mazda, BMV, Mercedes Benz, Porsche, Subaru, Lexus, Toyota, Volvo a nebo jiné značky podle preferencí zákazníků.

Máte dotaz?

Napište nám.​

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Zahájit chat...
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, potřebujete přepravit automobil, motocykl, nebo čtyřkolku z Německa? Potřebujete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy....