Přeskočit na obsah

O nás

PŘEPRAVA AUT Z NĚMECKA

 
Společnost IMPORT DIRECT, s.r.o. byla založena v roce 2021 jako pokračování činnosti rodinné firmy podnikající jako OSVČ v oblasti dovozu a přeprav automobilů od roku 1991. Naše strategie stojí na těchto pilířích – profesionální služby za férové ceny. Naší předností je operativnost, kdy jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich stálých klientů.

Jsme zkušení dovozci a přepravci aut. Nejsme startup. Od roku 1991 jsme našim zákazníkům dovezli několik tisíc převážně prémiových aut.

Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 6 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Poskytované služby

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady.
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU.
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a autosalonů.
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO, IVECO a MERCEDES-BENZ se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER.
Zahájit chat...
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, potřebujete přepravit automobil, motocykl, nebo čtyřkolku z Německa? Potřebujete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy....