Přeskočit na obsah

FAQ

ČASTÉ DOTAZY

 

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy, které si můžete v souvisostí s přepravou automobilu z Německa pokládat. Pokud zde nenajdete odpověď na Vaši otázku, tak se nám ozvěte. Rádi Vám pomůžeme.

Jak funguje objednání přepravy?

Naši zákazníci realizují objednání přeprav pomocí e-mailové objednávky. Žádné telefonování není nutné. Po obdržení informací o nakládce dispečer ihned zaplánuje vozidla určená k transportu na plánovací mapě, nebo je v případě volné kapacity může rovnou přidělit řidiči k naložení.

Jak vozidla přepravujete?

Disponujeme přepravníky od nejmenších (kapacita 2 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z EU a Švýcarska. Disponujeme také několika logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel.

Kam moje vozidlo Vaše firma odveze?

Naše přepravní společnost v podstatě odveze vaše vozidlo tam, kam se spolu domluvíme. Záleží to vlastně jen na Vás. Disponujeme několika logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel. V PrazePlzni a ve Valašském Meziříčí, kde si vozidlo můžete pohodlně vyzvednout.

Pojištění vozidel během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

Jak získám nabídku přepravy vozidla z Německa?

V zásadě můžete poptat přepravu svého vozidla prostřednictvím tří různých kontaktních možností: telefonicky , e-mailem nebo prostřednictvím našeho online poptávkového formuláře . Telefonicky nás můžete zastihnout od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Můžete nás kontaktovat průběžně e-mailem nebo prostřednictvím online poptávkového formuláře i o víkendech a svátcích.

Jak Vás mohu kontaktovat,

Můžete nás kontaktovat telefonicky během naší pracovní doby. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku, v čase 8:00 do 18:00 na telefonních číslech +420 234 688 377, +420 607 737 727. Vždy nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese info@importdirect.cz a prostřednictvím našeho online poptávkového formuláře , a to i o víkendech a svátcích.
Zahájit chat...
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, potřebujete přepravit automobil, motocykl, nebo čtyřkolku z Německa? Potřebujete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy....