Přeskočit na obsah

Přeprava

PŘEPRAVA MOTOREK Z NĚMECKA

 

Profesionální přeprava motocyklů, čtyřkolek, tříkolek a skútrů z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů, výrobců aut a prodejců nových i ojetých vozidel téměř celého Německa. Přepravy již od 1 motocyklu.

Přepravujeme motocykly a skútry. Téměř z celého Německa.

Přeprava motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 2 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové téměř odkudkoli z Německa.

Poskytované služby

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu motocyklů, skútrů, čtyřkolek a tříkolek. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho motocyklu. Vozíme také celovozové kompletní náklady.
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU.
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a motosalonů.
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními přívěsy značky VEZEKO a FITZEL se speciálními nástavbami pro přepravu motocyklů.

Máte dotaz?

Napište nám.​

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Zahájit chat...
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, potřebujete přepravit automobil, motocykl, nebo čtyřkolku z Německa? Potřebujete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy....